🎬Film in de Bib – Kom gezellig mee kijken! 🍿

Zin in een leuke filmnamiddag? De Bib wordt even omgetoverd tot een echte bioscoop! Neem plaats, ontspan en geniet van een gratis filmvertoning in een gezellige sfeer.

film

Cinébib | Filmvoorstelling: Mijn moeder is een gorilla (5+)

Woensdag 29 oktober 2025 van 14 tot 16 uur

In de herfstvakantie brengen we weer een mooi kinderboek naar het grote scherm: 'Mijn moeder is een gorilla' (bekroond met de 3e plaats door de Leesjury in 2021-2022)!

Een grappige en ontroerende animatiefilm van de makers van Gordon & Paddy. Een verhaal over anders-zijn en vooroordelen, met de stemmen van moeder-dochterduo Ann Reymen en Pixie Ramboer.

Weesmeisje Jonna droomt van een moeder. Op een dag klopt er een gorilla aan die haar wil adopteren. Het is even wennen, maar de twee hebben het samen geweldig naar hun zin. Zo’n verrassend stel wekt natuurlijk argwaan bij de nette burgers van het stadje, en Jonna dreigt haar nieuwe mama al snel weer kwijt te raken.

Jij komt toch ook? Schrijf je in! 
bibpubliekswerking@sint-niklaas.be | 03 778 34 00